917 קו
בן זכאי/הרב הירש - הרב ישראל אבו חצירא/דרך ז'בוטינסקי
דן
תחבורה ציבורית של דן 917 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 917 אוטובוס (בן זכאי/הרב הירש - הרב ישראל אבו חצירא/דרך ז'בוטינסקי) הוא מסלול עם 12 תחנות, שיעורך מ-בן זכאי/הרב הירש ויסתיים ב-הרב ישראל אבו חצירא/דרך ז'בוטינסקי.
בן זכאי/הרב הירש
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/חזון אי''ש
אהרונוביץ/ רבי עקיבא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
אהרונוביץ/השלושה
הרב בר אילן/הרב קלישר
הרב קלישר/הילדסהיימר
ביה''ס מע''ש/הרב צירלסון
הרב צירלסון/ד''ר ברויאר
דרך ז'בוטינסקי/דב הוז
הרב ישראל אבו חצירא/דרך ז'בוטינסקי
לוח זמנים של 917 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 13:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 12:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:03 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
מפת מסלול 917 אוטובוס
המפת מסלול ל-917 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 917 קו אוטובוס
תעריף של דן 917 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של דן ב-ישראל
- 5 — ז'בוטינסקי/כיכר המדינה - מסוף הלוחמים/משרד הרישוי
- 292 — דרך מנחם בגין/קופת חולים - קניון איילון
- 29 — מסוף אבי האסירים - מסוף וולפסון
- 82 — בית רבקה - מסוף כרמלית
- 44 — משרד הרישוי/הלוחמים - מסוף עתידים
- 931 — דרך ז'בוטינסקי/אהרונוביץ - ביה''ס חורב/עוזיאל
- 25 — חניון אגד/חורשת היובל - קלצ'קין
- 938 — ביה''ס אהל צביה/בן זומא - קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון
- 418 — מסוף בית העלמין/איסוף - מסוף אזורי חן
- 114 — ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
- 941 — ביה''ס אהל צביה/בן זומא - ירושלים/בן זכאי
- 62 — בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר - מסוף רדינג/הורדה
- 128 — בן ציון גליס/צבי ברגמן - מסוף כרמלית
- 16 — בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר - יוסף לוי/הכובשים
- 466 — משה סנה/גיסין - מסוף רדינג/הורדה
- 31 — מסוף כרמלית - יוסף לוי/הכובשים
- 266 — בית רבקה - מסוף עתידים
- 38 — מסוף קריית שרת - ת. מרכזית פ''ת/רציפים עירוני
- 240 — חניון אגד/חורשת היובל - קניון איילון
- 906 — אהרונוביץ/השלושה - בן זכאי/הרב הירש