993 קו
מסוף אגד/הר חוצבים - ת. מרכזית צפת/הורדה
נתיב אקספרס
תחבורה ציבורית של נתיב אקספרס 993 אוטובוס - תחנות ולוח זמנים
הקו 993 אוטובוס (מסוף אגד/הר חוצבים - ת. מרכזית צפת/הורדה) הוא מסלול עם 24 תחנות, שיעורך מ-מסוף אגד/הר חוצבים ויסתיים ב-ת. מרכזית צפת/הורדה.
מסוף אגד/הר חוצבים
קרית מדע/המרפא
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף חמד
ת.התרעננות/דור אלון מגל 6
מסעף קיבוץ קדרים לצפון
מחלף אליפלט
צה''ל 1
מסעף בית העלמין
צה''ל 4
צה''ל 7
צה''ל 10
צה''ל 11
צה''ל 13
אצ''ל/צה''ל
אצ''ל/דרך הרב חיים חורי
שפרינצק/קרן היסוד
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
החלוץ/הנרייטה סולד
הפלמ''ח/עלייה ב'
ת. מרכזית צפת/הורדה
לוח זמנים של 993 אוטובוס
יום | שעות הפעילות | תדירות |
---|---|---|
א׳ | 01:30 - 22:55 | 4 שע' |
ב׳ | 22:55 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 22:55 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 22:55 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 12:45 - 22:55 | 2 שעות |
ו׳ | 09:00 - 13:00 | 2 שעות |
ש׳ | 22:25 - 23:30 | 1 שע' |
מפת מסלול 993 אוטובוס
המפת מסלול ל-993 ב-ישראל תהיה זמינה בקרוב.
מידע על מחירי כרטיסים של 993 קו אוטובוס
תעריף של נתיב אקספרס 993 אוטובוס עשוי להשתנות עקב גורמים שונים. לפרטים מפורטים אודות עלויות הכרטיסים, אנא בקר באתר הרשמי שלהם.
מסלולים נוספים של נתיב אקספרס ב-ישראל
- 522 — טעם הצבי/שלב א - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 67 — מרכז טניס - קופת חולים כללית
- 86 — המעוף/הר וגיא - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
- 157 — כאבול כניסה - יוסף לוי/חרושת
- 64 — מועצה מקומית - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
- 15 — ת. רכבת כרמיאל/רציפים - בית ג'ן 1
- 992 — מסוף אגד/הר חוצבים - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 983 — טעם הצבי/שלב א - הרטום/שדרות גולדה מאיר
- 30 — ת. מרכזית נהריה/רציפים - נס עמים/מרכז
- 312 — ת. רכבת אחיהוד/רציפים - מועצה מקומית
- 294 — מסעף מעלות צפון - אוניברסיטה/רב תכליתי
- 172 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - חניון שפרעם/תאופיק זיאד
- 978 — בית העלמין/חזון אי''ש - ת. מרכזית כרמיאל/הורדה
- 367 — הרב קוק/ז'בוטינסקי - ת. מרכזית צפת/הורדה
- 84 — דוד אלעזר/יפה נוף - הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות
- 165 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - שכונת חיילים משוחררים 2
- 166 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - מצפה אביב ד
- 284 — ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני - גאיה סנטר
- 49 — מצפה הילה כיכר ב - ת. מרכזית נהריה/הורדה
- 982 — מסוף אגד/הר חוצבים - ת. מרכזית צפת/הורדה