708 Linia
Bytom Dworzec
ZTM
ZTM 708 Autobus Przystanki i Rozkład Trasy
Linia 708 Autobus (Bytom Dworzec) działa jako trasa okrężna z 31 przystankami, rozpoczynając się od Bytom Dworzec.
Bytom Dworzec
Bytom Pogoda
Bytom Piłsudskiego
Bytom Prusa
Bytom Zajezdnia
Bytom Gwarecka [Nż]
Bytom Dom Pogrzebowy
Bytom Baza Transportowa [Nż]
Bytom Dworska [Nż]
Rojca Szarlejka [Nż]
Rojca Baza Paliw
Rojca Muzeum Chleba [Nż]
Rojca Nieznanego Żołnierza
Rojca Centrum Przesiadkowe
Radzionków Plac Letochów
Radzionków Kościół
Radzionków Św. Wojciecha [Nż]
Radzionków Norwida
Radzionków Knosały
Radzionków Plac Letochów
Radzionków Targowisko
Osiedle Ziętka Szymały
Stroszek Stadion [Nż]
Stroszek Narutowicza
Stroszek Kopalnia
Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe
Dąbrowa Miejska Kościół [Nż]
Bytom Odrzańska [Nż]
Bytom Fałata
Bytom Strzelców Bytomskich
Bytom Dworzec
Rozkład 708 Autobus
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów |
---|---|---|
pon | 04:53 - 20:32 | 29 min. |
wt | 04:53 - 20:32 | 29 min. |
śr | 04:53 - 20:32 | 29 min. |
czw | 04:53 - 20:32 | 29 min. |
pt | 04:53 - 20:32 | 29 min. |
sob | 05:01 - 20:32 | 1 godz. |
ndz | 05:01 - 20:32 | 1 godz. |
708 Autobus Mapa trasy
Mapa trasy 708 w Wodzisław Śląski będzie dostępna wkrótce.
Informacje o opłatach 708 Linia Autobus
Opłata za przejazd ZTM 708 Autobus może podlegać wahaniom z powodu różnych czynników. Aby uzyskać szczegółowe informacje o kosztach biletów, prosimy odwiedzić ich oficjalną stronę internetową.
Więcej tras ZTM w Wodzisław Śląski
- T-47 — Lipiny Bukowego - Łagiewniki Targowisko
- 289 — Repty Śląskie Witosa - Tarnowskie Góry Dworzec
- 673 — Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław
- 60 — Gliwice Poniatowskiego - Trynek Toruńska
- 56 — Bieruń Plac Nobla - Wola Skrzyżowanie
- 904N — Będzin Kościuszki - Dobieszowice Skrzyżowanie
- 42 — Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki
- 120 — Halemba Pętla - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe
- 274 — Bieruń Kwk Piast - Tychy Szpital Wojewódzki
- W — Urbanowice Sklep - Wygorzele Ułańska
- 716 — Dąbrowa Górnicza Centrum - Korzeniec Rondo
- 197 — Osiedle Kopernika Pętla - Sośnica Osiedle Żeromskiego
- 150 — Niwka Tuwima - Osiedle Bór Pętla
- M105 — Gliwice Dworcowa - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe
- 622 — Kazimierz Górniczy Kopalnia - Rudna Stawowa
- 205 — Dąbrówka Kościół - Toszek
- 139 — Bykowina Grzegorzka - Chorzów Stary Szyb Prezydent
- 104 — Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki
- 93 — Brzezinka Wałbrzyska - Gliwice Piwna
- 901 — Będzin Kościuszki